Garaj V12

Garaj V12.

garajv12

Garaj V12, müşterilerin otomobiller ile ilgili tüm beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, marka ayrımı olmaksızın otomobil alım ve satım işlemlerini güvenle gerçekleştirir. Otomobil alım ve satımında güvenli ve en üst düzeyde kaliteli hizmeti vermeyi hedefler.

Garaj V12; pasta cila, seramik kaplama uygulamalarında üstün başarısı ve titiz çalışması ile alanında öncü konumdadır. Müşteri memnuniyetini her türlü çıkardan önde gören ekibimiz, her araç için ihtiyaca yönelik farklı uygulamalarda bulunarak beklentilerin ötesinde performans göstermektedir.

Videoyu oynat

İletişim

Website
ınstagram

@garajv12

Telefon

0 216 504 80 01

ADRES
Fatih Cad. 5206. Sokak No:133 | ÇAYIROVA

Kil Temizliği

Yıkama ile çıkmayan yüzeye yapışmış kuş pisliği, reçine, boya serpmesi, asfalt lekeleri, sanayi atıkları gibi yapışkan kirleri yüzeyden arındırmanıza yardımcı olur.

Demir Tozu

Demir tozlarını temizlemek için özel olarak üretilmiş olan temizleyici madde bir sprey içine konur. Bu sprey ile aracın tüm yüzeyini kaplayacak şekilde araç yüzeyine püskürtülür. Püskürtülen demir tozu temizleme maddesi birkaç dakika içinde araç vernik yüzeyindeki demir tozlarını morartarak çıkartacaktır.

Zift ve Reçine Temizliği

Zift lekeleri en çok Asfalt Yapım işlemi sırasında araçların üzerine sıçrayıp kaportaların üzerinde kötü bir görüntü oluşturur. Boyalı veya boyasız yüzeylerde yapışan zifleri, bant izlerini ve reçineleri kolayca temizler.

Motor Yıkama

Oto motor temizleme işlemleri ile motordaki tüm aksamlar detaylı bir şekilde temizlenir. Araba motoru temizliği bir süre sonra aracın performansını olumsuz etkileyecek toz ve kirlerin temizlenmesi işlemidir.

Hare Giderici

Hare gidericiler, üst katmanında oluşan ufak çatlaklardan kaynaklanan araba hologram izlerinin içlerini doldurur ve bunları gizler. 

Klima Temizliği

Klima bakımı, klimanın hem genel kontrolünün hem de temizliğinin yapılmasına dayalı işlemlerdir. Klima bakım işlemi demek yalnızca belli noktaların temizlenmesi demek değildir. Klima bakımında temizliğin yanı sıra cihazın mevcut arızaları ve ilerde oluşturacağı arıza durumları tespit edilir.

Yüzey Hazırlama

Uygun konsantrasyonlarda asit çözeltileri içine daldırılarak metal yüzeyindeki pas ve yabancı maddelerin kimyasal olarak temizlenmesidir.

Detaylı İç Temizlik

Oto detaylı iç temizlik otomobilin tüm iç aksamlarının detaylı bir şekilde, alanında profesyonel bir ekip tarafından yapılması işlemidir. Aracın iç döşemeleri, koltuk döşemeleri, tava ve ön panel olmak üzere tüm yüzeylerin detaylı temizliği özel temizleyiciler kullanılarak yapılmaktadır.

Koltuk Yıkama

Araç koltuğu yıkama makineleri koltuklara temiz su verirken aynı zamanda kirli suyuda emerler. Bu sayede koltuk kirlerinden arınırken aynı zamanda da durulanmış olur. Yıkama işlemi böylece sonlanır. Koltuklar ortalama 4 saat içinde kuruyarak kullanıma hazır hale gelirler.

Tavan ve Taban Yıkama

Özel makineler ve kimyasallar ile tavana ve tabana hafif şekilde fırça ile uygulanan işlem

Buharlı Yıkama

Buharlı araç temizliği aracın iç ve dış temizliği için buhar kullanılarak yapılan uygulamalardır. Buhar etkinliği ve temizleme gücü sayesinde araç temizlik sektörünün önemli bir bileşeni olmuştur. Bugün, buharlı oto yıkama sürekli büyüyen bir sektör haline gelmiştir.

Ozonlu Yıkama

Ozon Temizliği araç kabini içinde detaylı iç dış temizlik yapıldıktan sonra kullanılan temizleyicilerin bıraktığı kokuların giderilmesi işlemidir. Ağır koku dezenfeksiyonu araca sinmiş sigara, süt, peynir, balık, bakteri kokusu gibi yerleşmiş ağır kokuların ozon gazı uygulanarak giderilmesi işlemidir.

Petek Temizliği

Petek temizliği peteklerde oluşan kirliliklerin özel makine ve kimyasallarla sistemden uzaklaştırılmasına denir. Zamanla peteklerin iç yüzeylerinde kireç, çamur, balçık ve korozyon artıkları birikerek ısınma veriminin düşmesine neden olur.

Pasta Cila

Pasta cila uygulamalarının amacı, araç yüzeylerinde gözle görülemeyecek kadar küçük izlerin, leke ve pürüzlerin giderilmesi ve yüzeyin parlatılmasıdır. İyi bir pasta cila işlemi, aracın önce toz, leke ve kir kalmayacak şekilde yıkanması ve temizlenmesiyle başlar.

Çizik Giderme

Çizik Giderme ( Polisaj) işlemi aracın boyasının sahip olduğu mat , örümcek ağı , çizikler , kılcal çizikler , hareler, hologramlar gibi boyanın görüntüsünü olumsuz etkileyen faktörlerden arındırılması işlemidir.

Boya Koruma

Boya koruma, çizik ve deliklerin giderildiği yüzeye uygulanan, parlaklık ve koruma sağlayan bir malzemedir.

Far Temizliği

Far Temizliği ve Parlatma İşlemi Nasıl Yapılır? Farlar sıfır zımparayla zımparalanarak üstünde oluşan kirli tabakadan arındırılır. Pasta işlemi ile yüzey düzeltilir ve parlatılır. Son olarak cila yapılarak aracın farları pürüzsüz ve ultra parlak hale getirilir.

Lastik ve Jant Parlatma

Jant ve lastiklerin gerekli olan malzemeler ile temizlenmesi sonrasında ise durulanan jant yüzeyleri kuru bez yardımı ile iyice kurutulur. Kirden ve ıslaklıktan arınmış olan jant yüzeyinin parlatılması amacı ile ise ciladan destek alınır. Jant cilasının sürülmesi sonrasında ise beklenir.